Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Čtyři ukazatele správného výběru

Publikováno dne 21.10.2016 od Karolína Arnoštová

Na první pohled se mohou zdát všechny brýle vhodné. Nenechte se tím zmýlit. Vyhledejte odborníka, který vás povede ke správnému rozhodnutí.

Pohodlnost

Cílem je, abychom brýle při používání na obličeji vůbec necítili. To si mohou uživatelé brýlí mnohokrát vyzkoušet. Základní ukazatel je necítit brýle na obličeji jako cizí prvek. Místa, na kterých se dotýkají obličeji, musejí s nimi být sladěna. Na nose a uších musejí dobře a pohodlně sedět. Na tvářích nesmějí tlačit.

Technické vybavení

Nejjednodušší charakteristika brýlí je, že to jsou čočky před očima. Mají schopnost upravit lom světla a umožní tak dobré vidění. Aby bylo co nejdokonalejší, je potřeba dodržet technické parametry při zabroušení čoček, správný úhel při astigmatické korekci a úpravu inklinace obruby vzhledem k obličeji.

Estetické hledisko

Je třeba, abychom ostatní požadavky na brýle sladili i s jejich estetickým vzhledem. Musejí se nám líbit nejen brýle, ale my s nimi. Brýle nesmějí náš vzhled kazit, ale naopak podtrhnout.

Ekonomické hledisko

Ceny brýlím pohybuj ve velmi široké škále. Záleží na použitém materiálu obrub, zda-li se jedná o plast, slitinu kovů či některých z ušlechtilých materiálů,jako např. titan. Konečná cena dioptrických brýlí je samozřejmě podstatně ovlivněna použitými skly a v neposlední řadě i zvukem značky, kterou prezentují.

Eiffel optic zaručuje, že při návštěvě našich prodejen se Vám vždy budou věnovat odborníci.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist