AKTUÁLNĚ 26.09.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
31.08.2020
Naše pobočka v OC Galerie Teplice je uzavřena. Rádi Vás přivítáme na pobočce v SC Olympia Teplice, kde je také možné si vyzvednout Vaše hotové zakázky. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 601 337 201. Děkujeme za pochopení. Eiffel optic
TOPlist

Co vás čeká při laserové operaci očí

Publikováno dne 07.04.2018 od Karolína Arnoštová

Laser vás může zbavit brýlí nebo čoček a odstranit krátkozrakost nebo dalekozrakost. Operace se nemusíte bát, protože je bezpečná a šetrná, krom toho není ani bolestivá. Abyste věděli, co vás čeká, povíme vám, jak operace probíhá.

Metodu laserového odstranění dioptrií vám poradí oční lékař po vyšetření zraku. Poté na klinice strávíte přibližně dvě až tři hodinky, kdy vám budou několika přístroji měřit zrak pro získání informací o charakteru vady a potom vše prokonzultujete s lékařem. Následně vás milá sestřička připraví na operaci, znecitliví vám oči několika kapkami anestetika a vy jen budete pohodlně ležet na zádech a sledovat zelené blikající světlo.

Po operaci

Před tím, než půjdete domů, dostanete oční kapky s instrukcemi, jak o svůj zrak pečovat během rekonvalescence. Poté, co přijdete domů, zavřete oči a odpočívejte, jedině tak nejlépe pomůžete při procesu hojení.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist