Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Co sluší Sněhurkám?

Publikováno dne 06.10.2016 od Karolína Arnoštová

Stejně jako se rok dělí na období a každému z nich vládnou jiné odstíny barev, podobně je to i s naší pletí. Není pleť jako pleť, každá si žádá své – určité barvy oblečení a doplňků a pochopitelně také líčení.

Máte černé vlasy, tmavé, anebo naopak světlé oči a pleť jako z porcelánu nebo s mírným olivovým nádechem? Pak jste pravděpodobně majitelkou zimního typu pleti. Svou jemnou vizáž „Sněhurky“ můžete podtrhnout kombinaci kontrastních barev. Na vašem oblečení se může směle střídat například bílá s černou, stejně tak vám budou slušet i lesklé stříbrné tóny, sytá růžová, azalkové tóny, nebo modrá či modrofialová. Rozhodně byste se ale měla vyvarovat bledým odstínům zelené. Máte-li přece jen pro zelenou slabost, a nechtěla byste ji ze svého šatníku natrvalo vyřadit, volte jen sytou a výraznou. Pokud při výběru oblečení zvolte barvy své barevné škály, budete se cítit výborně, sebejistě a samozřejmě přitažlivě.

Barvy ledu

Také při líčení berte v potaz váš typ pleti. Vzhledem k tomu, že má většinou namodralý podtón, hodí se k vám ledově modré oční stíny, ty ještě víc rozzáří váš pohled. Ale pozor, nanášejte je smírnou, jejich přehnané použití by na vaši alabastrové pleti mohlo působit až vulgárně. Ani neutrální béžové nebo šedé stíny nejsou pro „Sněhurky“ zapovězeně. Dodají tváři jemný výraz. Je málo typů pleti, kde je dovolené použít na oči černou konturkou. Tím je právě zimní pleť. Své oči tak bez obav zvýrazněte černou nebo šedou linkou. Zimnímu typu sluší i sytá červená rtěnka, je ale možné použít i fialové nebo růžové odstíny.

Ozdoby pro Sněhurky

Sněhurky se rozhodně nemusejí, co se týče šperků a ozdob, držet zpátky. Tady opatrnost (jako například u líčení) vůbec neplatí. Čím jsou šperky extravagantnější, nápadnější a třpytivější, tím lépe.  I obyčejné veliké náušnice z plastu, které by na kterékoli jiné ženě vypadaly kýčovitě a nevkusně, na ženě zimního typu působí draze a originálně. Sněhurky se zkrátka nemusejí bát ani výrazné bižuterie. Naopak drobné šperky na zimních ženách zaniknou. Máte-li ráda drahé kameny, vybírejte zejména ty barevné – černý onyx, tmavočervený rubín, tmavozelený smaragd… Perly jsou také slušiví, ale ve více řadách a v chladném bílém, šedém nebo černém odstínu. Nejvhodnější z drahých kovů je stříbro, platina nebo bílé zlato. Pozor, žluté zlato dámám zimního typu nesluší. U obrouček mohou „Sněhurky“ lehce propustit uzdu fantazii a vybrat si plné chladné tóny, který výrazně rámují skla.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist