EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
Teď je otevřeno 27 poboček, které můžete IHNED navštívit. Najít nejbližší »
Věděli jste, že ... na každé z našich poboček máme přes 3.000 modelů různých značek brýlí?
MENU

Čistý výhled přes brýle

Publikováno dne 02.07.2018 od Marcela Matalová

Kdo nosí brýle, ví, že boj s otisky prstů, s parachem či jinými čmouhami je nekonečný. Ve většině případů vezmete brýle a očistíte je tričkem nebo hadříkem, který máte zrovna při ruce. Položili jste si někdy otázku, jak nejlépe postupovat při čištění brýlí? I v tomto případě se vyplatí čas, který tomu budete věnovat a také použití těch správných postupů.

  1. Sluneční nebo dioptrické brýle nejprve opláchněte pod tekoucí vodou. Avšak nejlepším řešením bude, když použijete speciální čistící sprej na brýlová skla od Eiffel Optic, který je bez silikonu, protože nezanechává film na brýlových sklech, který se špatně leští. A hlavně jej můžete mít stále při ruce!
  2. Poté k doleštění použijte speciální utěrku na brýlová skla.

Pokud si budete brát sluneční nebo dioptrické brýle na pláž, nedoporučujeme, abyste v tomto prašném prostředí čistili brýle. Mohli byste je čištěním poškrábat. Stejně tak je může poškrábat sůl, která na nich ulpí, když se s brýlemi budete koupat v moři.

Speciální čistící sprej na brýlová skla zakoupíte v eshopu zde: optika.eiffeloptic.cz
     

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist