Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Čistící sprej na brýlová skla

Publikováno dne 30.07.2019 od Marcela Matalová

K odstranění menších nečistot a čmouh vám postačí utěrka na brýlová skla z mikrovlákna. Jestliže se vám na brýlích objeví silnější nečistoty, je nutné zvolit účinného pomocníka k jejich odstranění.

V domácích podmínkách lze použít  vodu s malým množstvím mycího prostředku na nádobí. Nebo v krajním případě i vlhčené ubrousky. Z vlastní zkušenosti však vím, že po použití těchto ubrousků zůstávají na brýlových sklech čmouhy, které je nutné doleštit mikrovláknovou utěrkou.

Ale co si počnout v případě, kdy jsme na cestách, ve vlaku či autobuse, a nemáme po ruce ani vodu s mycím prostředkem ani vlhčené ubrousky? Skvělým pomocníkem, kterého snadno vložíte do příruční tašky nebo kabelky, je speciální ČISTÍCÍ SPREJ NA BRÝLOVÁ SKLA EIFFEL OPTIC. Jeho 35 ml balení se vám snadno vejde do tašky a můžete jej mít kdykoliv při sobě.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist