AKTUÁLNĚ 01.10.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
31.08.2020
Naše pobočka v OC Galerie Teplice je uzavřena. Rádi Vás přivítáme na pobočce v SC Olympia Teplice, kde je také možné si vyzvednout Vaše hotové zakázky. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 601 337 201. Děkujeme za pochopení. Eiffel optic
TOPlist

Brýlové čočky

Publikováno dne 20.10.2016 od Karolína Arnoštová

Brýlové čočky se vyrábějí z plastu, minerálu nebo polykarbonátu. Na výběr jsou varianty čiré, samozabarvovací nebo trvale zbarvené. Výběr korekčních brýlových čoček závisí na druhu a rozsahu oční vady a také na konkrétních požadavcích uživatele.

Brýle jako módní doplněk

Ani pokud používáte brýle pouze jako módní doplněk, není jejich výběr vždy snadný. Brýlové čočky se nabízejí v široké škále: od protislunečních čoček pro řidiče, přes sportovce až po vysokohorskou turistiku.

Antireflexní vrstvy

umožňují téměř 100% propustnost brýlových čoček a čisté nerušené vidění bez rušivých odrazů na obou stranách čočky. S antireflexní vrstvou lépe uvidíte a váš protějšek se vám může dívat hluboko do očí.

Samozabarvovací čočky

se automatický přizpůsobí světelným požadavkům očí. To znamená, že čím pronikavěji svítí slunce, tím více tmavnou a tím chrání oči. Jsou vyrobeny z plastu, tudíž jsou lehké a odolné proti vnějším vlivům. Dokonale absorbují UV záření.

Multifokální čočky

jsou vhodné pro celodenní používání, pro korekci na všechny vzdálenosti. S těmito skly uvidíte dobře na dálku i nablízko.

Ztenčená skla

až o 50% tenčí a lehčí skla estetického vzhledu. Vaše oči budou vypadat přirozeně a brýle se stanou vaším oblíbeným doplňkem.

Pracovní skla

jsou určena pro práci s počítačem a pro činnosti, kde je preferována určitá vzdálenost.

Kritéria pro výběr skel a obrub

  • Pracovní podmínky
  • Důvod jejich používání: nablízko či na dálku, multifokální nebo sluneční brýle
  • Móda
  • Citlivost naší pleti na některé kovové prvky
  • Sebedůvěra a radost, kterou nám dává značka nebo model
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist