Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Brýle, cesta k úspěchu

Publikováno dne 26.10.2016 od Karolína Arnoštová

Všichni manageři, majitelé firem i všichni ostatní, kteří ve svém zaměstnání jednají často s lidmi, by se měli výběru brýlí věnovat velmi pečlivě. Brýle musí podtrhnout vaši osobnost a odpovídat vašemu typu.

Elegantní a jednoduché obroučky mohou podpořit vaši důvěryhodnost při jednání. Naopak s výraznějšími obroučkami a barvou budete působit sympaticky a otevřeně.

Dobře zvolené brýle dodají eleganci a sebejistější vystupování. Pánům se doporučují obroučky z oceli a titanu, které jim dodají na vážnosti, ženy mohou naopak více experimentovat a podtrhnout tak svoji ženskost.

Nezapomínejte, že důležitým faktorem je také věk. Ve středních letech bychom měli dbát na jistou eleganci a střídmost. Při výběru brýlí dbejte na to, aby vám brýle sloužili nejen k dobrému zraku, ale byly kompaktní s vaším tvarem obličeje, postavou a barvou vlasů. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist