Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »

Barevné kontaktní čočky

Publikováno dne 29.05.2018 od Karolína Arnoštová

Barevné kontaktní čočky změní barvu duhovky a jsou velmi oblíbené pro kosmetické účely. Změna barvy očí dokáže změnit celkový vzhled obličeje, a dokonce i unavené oči s nimi vypadají svěžejší. Krom toho je lze velmi dobře využít při nepravidelném zabarvení duhovky, nebo jejím zjizvení. Veškeré tyto vady dokáží barevné kontaktní čočky dokonale zakrýt.

Tónovací nebo raději krycí barevné čočky?

Pokud máte tmavé oči, zvolte raději krycí kontaktní čočky. Ty tónovací jsou určeny pouze pro jemné zvýraznění nebo rozjasnění očí. Odvážlivci, kteří rádi šokují mohou zkusit Crazy čočky, které změní oko do nejrůznějších obrazců. S nimi můžete mít oko celé černé, červené, žluté, pruhované nebo kočičí.

Barevné kontaktní čočky jsou podobné jako dioptrické kontaktní čočky. Vyrábějí se ze stejného materiálu, která se nazývá hydrogel, a ten nijak nepoškozuje oko a velmi dobře propouští vzduch. Rozdíl je v barvě, která se nachází uvnitř čočky, ale ani ta oko nijak nepoškozuje.

Barevné kontaktní čočky koupíte v eshopu zde: optika.eiffeloptic.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist