EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 07.04.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Avizor All Clean Soft

Publikováno dne 26.01.2019 od Štěpánka Koutníková

Nošení kontaktních čoček dává nositeli nesporné výhody. Nemusí řešit tvar a barvu obruby brýlí, případně důsledky nehod, při kterých se rozbijí. Není ani nucen je případně hledat, což se bez nich obtížně provozuje. Neobtěžuje ho, zejména v zimních měsících, nekonečné zamlžování, způsobené přechody ze zimy do tepla. Neztrácí čas nezbytným čistěním od prachu a mastnoty.

Čočky dávají nositeli svobodu pohybu. Pro sport jsou jednoznačně vhodnější, než sebelepší sportovní dioptrické brýle.

Ti šťastlivci, kteří je mohou nosit, musí zároveň myslet na pomůcky, bez nichž mu čočky nemohou patřičně sloužit, případně by bez nich mohly být pro oči nebezpečné. Jednou z nutných potřeb je jednoznačně roztok, nejlépe o čočky komplexně pečující. Patří k nim i Avizor All Clean Soft.

Jak název napovídá, všechny čočky, včetně silikon-hydrogelových čistí, oplachuje, dezinfikuje, zbavuje usazenin a uchovává. All Clean Soft má pH podobné slzám, proto oko zvlhčuje a má schopnost ho chránit před pocitem podráždění a suchosti.

Roztok Avizor All Clean Soft v balení 350 ml najdete v sekci Optika mezi roztoky.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist