Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
03.10.2020
Požádejte svého zaměstnavatele o příspěvek na brýle z fondu FKSP. Momentálně na všech našich provozovnách probíhají různé slevové kampaně jak na obruby tak i na dioptrická skla (fakturu není možné uplatnit na e shop a dárkové kupóny).
TOPlist

Avilut GOLD Recordati pro zdravé oči

Publikováno dne 20.10.2018 od Štěpánka Koutníková

Degenerativní změny zraku jsou přirozené, vyhnout se jim nemůžeme. Můžeme je ale zpomalit a zdravým životním stylem předčasným změnám předcházet. Součástí takového stylu je pestrá a vyvážená strava. I v té ale mohou určité složky chybět. Pak je na místě využít pomoc potravinových doplňků.

Jedním z těch, které cílí na populaci ve vyšším středním a seniorském věku je Avilut Gold Recordati. Preparát zohledňuje specifické potřeby osob přibližně nad 60 let, zejména kuřáků a žen v menopauze, jejichž strava nebývá příliš pestrá.

Potravinový doplněk Avilut Gold Recordati obsahuje karotenoidy lutein a zeaxanthin, dále zinek, aescin a vitamin E. Komplexně tak působí na zdraví očí.

Vitamin E chrání buňky před oxidativním stresem. Aescin je účinnou látkou z kaštanu koňského. Ten je prověřeným přírodním prostředkem snižujícím otoky, posilujícím cévní stěny, působí proti žilní nedostatečnosti. Lutein a zeaxanthin přirozeně pečují o žlutou skvrnu lidského oka. S rostoucím věkem a nevyváženou stravou ale jejich hladina klesá. Přítomnost zinku podporuje zdraví a regeneraci všech tkání.

Avilut Gold Recordati vyrábí Herbacos Recordati ve variantách po 60 a 90 kapslí, užívá se 1 denně. Zakoupíte ho v sekci Optika mezi tabletami pro zrak našeho e shopu. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist