Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
31.08.2021
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že oční ordinace Eiffel optic v Bělehradské ulici se bude 10.9.2021 stěhovat do oční ordinace v Ječné 6 na Praze 2. V případě dotazů nás kontaktujete na tel.: 224 913 173 nebo 222 512 668. Těšíme se na Vás!
TOPlist

Avilut GOLD Recordati pro zdravé oči

Publikováno dne 20.10.2018 od Štěpánka Koutníková

Degenerativní změny zraku jsou přirozené, vyhnout se jim nemůžeme. Můžeme je ale zpomalit a zdravým životním stylem předčasným změnám předcházet. Součástí takového stylu je pestrá a vyvážená strava. I v té ale mohou určité složky chybět. Pak je na místě využít pomoc potravinových doplňků.

Jedním z těch, které cílí na populaci ve vyšším středním a seniorském věku je Avilut Gold Recordati. Preparát zohledňuje specifické potřeby osob přibližně nad 60 let, zejména kuřáků a žen v menopauze, jejichž strava nebývá příliš pestrá.

Potravinový doplněk Avilut Gold Recordati obsahuje karotenoidy lutein a zeaxanthin, dále zinek, aescin a vitamin E. Komplexně tak působí na zdraví očí.

Vitamin E chrání buňky před oxidativním stresem. Aescin je účinnou látkou z kaštanu koňského. Ten je prověřeným přírodním prostředkem snižujícím otoky, posilujícím cévní stěny, působí proti žilní nedostatečnosti. Lutein a zeaxanthin přirozeně pečují o žlutou skvrnu lidského oka. S rostoucím věkem a nevyváženou stravou ale jejich hladina klesá. Přítomnost zinku podporuje zdraví a regeneraci všech tkání.

Avilut Gold Recordati vyrábí Herbacos Recordati ve variantách po 60 a 90 kapslí, užívá se 1 denně. Zakoupíte ho v sekci Optika mezi tabletami pro zrak našeho e shopu. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist