EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
AKTUÁLNĚ 06.06.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »
MENU

Avilut GOLD Recordati pro vaše oči

Publikováno dne 18.07.2018 od Marcela Matalová

Avilut GOLD Recordati je doplněk stravy s obsahem karotenoidů: Lutein 25 mg a Zeaxantin 0,5 mg. Dále s obsahem Vitaminu E, Zinku a Aescinu. Zinek přispívá k normálnímu stavu zraku.

Zeaxantin - se vyskytuje v ovoci, zelenině semenech, vaječném žloutku nebo v obilí. V lidském těle se nejvíce koncentruje v očích a v mozku. Je to významný antioxidant. Pokud je obsažený v naší stravě, má pozitivní vliv na náš zrak, umí zabránit degeneraci sítnice.

Lutein - v lidském oku se nejvíce vyskytuje v sítnici ve žluté skvrně. Společně s zeaxantinem hraje lutein obrovskou roli roli v ochraně očí proti oxidačnímu poškození volnými radikály.

Zinek - v lidském oku je také obsaženo velké množství zinku. Zinek se podílí na tvorbě zrakových pigmentů v sítnici. Pokud trpíte šeroslepostí, je možné, že máte nedostatek zinku.

Vitamín E - je antioxidant rozpustný v tucích chránící mastné kyseliny před škodlivostí oxidace. V oční sítnice je obsaženo velké množství mastných kyselin a proto je důležité zajistit si dostatečný přísun tohoto vitamínu. Tím si zajistíte optimální stav a zdraví svých očí.

Tabletky Avilut GOLD Recordati zakoupíte v eshopu zde: optika.eiffeloptic.cz

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist