EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
Teď je otevřeno 27 poboček, které můžete IHNED navštívit. Najít nejbližší »
Věděli jste, že ... na každé z našich poboček máme přes 3.000 modelů různých značek brýlí?
MENU

Avilut 3 forte Recordati

Publikováno dne 16.08.2018 od Štěpánka Koutníková

Zejména mladí lidé s dobrým zrakem se mohou jen obtížně vcítit do pocitů svých rodičů a prarodičů, jimž se s věkem začne zhoršovat zrak. Stárnutí a degenerativní změny jsou přirozené, vyhnout se jim nemůžeme, můžeme se je jen snažit brzdit a zdravým životním stylem předcházet změnám předčasným. Součástí takového stylu je pestrá a vyvážená strava. I v té ale mohou určité složky chybět. Pak je na místě využít pomoc potravinových doplňků.

Jedním z těch, které cílí na populaci ve vyšším středním a seniorském věku je Avilut-3-forte-Recordati. Preparát zohledňuje specifické potřeby osob přibližně nad 60 let, zejména kuřáků a žen v menopauze, jejichž strava nebývá příliš pestrá.

Avilut-3-forte-Recordati obsahuje rybí olej, bohatý na Omega-3, tj. DHA a EPA. Obě zmíněné esenciální mastné kyseliny jsou přirozeně obsaženy v lidském oku, které si je ale neumí vyrobit, proto jejich doplňování prospívá zdravému vidění. Další z důležitých složek je vitamin E, chránící buňky před oxidativním stresem. Součástí preparátu jsou také přírodní karotenoidy Lutein a Zeaxanthin, které se přirozeně soustřeďují ve žluté skvrně lidského oka. S rostoucím věkem ale jejich hladina také klesá. Přítomnost zinku a mědi podporuří zdraví a regeneraci všech tkání.

Avilut-3-forte-Recordati od Herbacos Recordati ve dvou variantách naleznete v sekci Optika mezi tabletami pro zrak našeho e shopu. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist