EIFFEL OPTIC E-SHOP VÝPRODEJ Pro ženy Pro muže
Teď je otevřeno 27 poboček, které můžete IHNED navštívit. Najít nejbližší »
Věděli jste, že ... na každé z našich poboček Vám ZDARMA vyměníme sedýlka?
MENU

Aosept Plus HydraGlyde 360 ml

Publikováno dne 19.06.2019 od Štěpánka Koutníková

H₂O₂ je sloučenina, kterou známe jako peroxid vodíku. Jde se o čirý roztok, na pohled se podobající vodě. Naši rodiče ho znali i jako kysličník vodičitý, ale to byla doba, kdy se všem oxidům říkalo kysličník. H₂O₂ je přitom v podstatě kyselinou. Není příliš stabilní, na světle se snadno rozloží na čistou vodu a kyslík se ve vzduchu jaksi ztratí. Proto se skladuje v tmavých nádobách. Přirozeně existují faktory a látky, které tento proces dovedou urychlit nebo zpomalit.

Peroxid vodíku znají dámy, které se daly na boj se svým odstínem vlasů – jako oxidační činidlo se používá při barvení vlasů. Bývá také používán jako bělidlo na prádlo. Zřejmě nejpodstatnější jsou jeho antiseptické a dezinfekční účinky. Ve veterinární praxi slouží jako dávidlo. Používá se ale ve velmi nízkých koncentracích, ve vyšších (nasycený má koncentraci zhruba 50 %) dráždí sliznice a leptá. Proto je nebezpečný v kontaktu s kůží a ve spojení s některými dalšími sloučeninami je schopen samovznícení a je třaskavý.

Aosept Plus HydraGlyde je roztok na kontaktní čočky, jehož účinnost je na dezinfekčních a antiseptických peroxidu vodíku založena. Určen je k údržbě všech druhů tvrdých i měkkých čoček. Obohacen je o patentovanou složku HydraGlyde, udržující v čočkách optimální vlhkost.

Čistění roztokem Aosept Plus HydraGlyde má fázi dezinfekce a fázi neutralizace. Obě vyžadují svůj čas, proto před použitím pečlivě prostudujte návod k použití.

Kupte si Aosept Plus HydraGlyde v ekonomickém balení, jehož součástí je speciální pouzdro na uložení a čištění čoček. Zakoupíte ho v sekci Optika.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist