Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
31.08.2021
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že oční ordinace Eiffel optic v Bělehradské ulici se bude 10.9.2021 stěhovat do oční ordinace v Ječné 6 na Praze 2. V případě dotazů nás kontaktujete na tel.: 224 913 173 nebo 222 512 668. Těšíme se na Vás!
TOPlist

Věrnostní program Bene+

Nakupujte výhodně v eiffel optic

Chceme vás nyní informovat, že jsme partnerem věrnostního programu bene+. Tento program Vám umožňuje získat zpět část peněz z vašich nákupů.

V eiffel optic získáte díky platbě kartou s věrnostním programem bene+ až 10 % zpět!

Jak na to?

Stačí pouze platit za své nákupy v našich provozovnách eiffel optic platebními kartami s věrnostním programem bene+ a nechte se tak odměnit až 10 % z celkové hodnoty nákupu zpět na svůj účet.

Kolik je možné ušetřit?

Výše Vaší odměny závisí na tom, zda používáte debetní či kreditní platební kartu. Chcete-li využívat věrnostní program bene+ na maximum, dejte přednost platbám kreditní kartou. Pokud ji nevlastníte, více informací naleznete zde.

Co získám dále?

Partnerskou síť programu bene+ tvoří také další zajímaví obchodní partneři, u kterých můžete získat zpět na svůj účet odměnu až 10 %. Aktuální seznam partnerů a výši poskytované odměny získáte vždy na stránkách www.beneplus.cz.

S eiffel optic budete vždy spokojeni

Věříme, že této příležitosti rádi využijete. Tato nabídka bene+ je dalším krokem směrem k našim zákazníkům, kterým chceme nabídnout vždy něco navíc.

Čím více bude platit kartou s věrnostním program bene+, tím více peněz zpět získáte.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist