EIFFEL OPTIC ESHOPEIFFEL.CZ Pro ženy Pro muže Slevy a akce
Navštivte náš e-shop
Nabízíme přes 220 tisíc různých
produktů za skvělé ceny!
Osobní odběr ZDARMA
Oční ordinace
Potřebujete vyšetřit zrak?
Objednejte se do naší ordinace!
... 28 let s Vámi!
MENU

Věrnostní program Bene+

18.04.2012

Nakupujte výhodně v eiffel optic

Chceme vás nyní informovat, že jsme partnerem věrnostního programu bene+. Tento program Vám umožňuje získat zpět část peněz z vašich nákupů.

V eiffel optic získáte díky platbě kartou s věrnostním programem bene+ až 10 % zpět!

Jak na to?

Stačí pouze platit za své nákupy v našich provozovnách eiffel optic platebními kartami s věrnostním programem bene+ a nechte se tak odměnit až 10 % z celkové hodnoty nákupu zpět na svůj účet.

Kolik je možné ušetřit?

Výše Vaší odměny závisí na tom, zda používáte debetní či kreditní platební kartu. Chcete-li využívat věrnostní program bene+ na maximum, dejte přednost platbám kreditní kartou. Pokud ji nevlastníte, více informací naleznete zde.

Co získám dále?

Partnerskou síť programu bene+ tvoří také další zajímaví obchodní partneři, u kterých můžete získat zpět na svůj účet odměnu až 10 %. Aktuální seznam partnerů a výši poskytované odměny získáte vždy na stránkách www.beneplus.cz.

S eiffel optic budete vždy spokojeni

Věříme, že této příležitosti rádi využijete. Tato nabídka bene+ je dalším krokem směrem k našim zákazníkům, kterým chceme nabídnout vždy něco navíc.

Čím více bude platit kartou s věrnostním program bene+, tím více peněz zpět získáte.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist