Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
31.08.2021
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že oční ordinace Eiffel optic v Bělehradské ulici se bude 10.9.2021 stěhovat do oční ordinace v Ječné 6 na Praze 2. V případě dotazů nás kontaktujete na tel.: 224 913 173 nebo 222 512 668. Těšíme se na Vás!
TOPlist

Cena CZECH SUPERBRANDS

Eiffel optic získal prestižní cenu CZECH SUPERBRANDS pro rok 2015, 2014 a 2013, která oceňuje nejlepší značky na českém trhu. Cena je odměnou za dlouhodobou kvalitu výrobků a služeb a kritérii pro hodnocení jsou tradice, míra známosti značky na trhu, zákaznická loajalita a pověst.

Po pěti letech se do České republiky vrací Superbrands - organizace, která v 88 zemích na 5 kontinentech uděluje prestižní cenu nejlepším a nejsilnějším značkám. Cenu uděluje nezávislá komise 14 odborníků z oblasti ekonomiky, komunikace, médií, PR a marketingu, tzv. Brand Council, a současné čeští spotřebitelé. Tohoto ocenění si velmi vážíme.

 

Pokud vás zajímá více informací o cenách CZECH SUPERBRANDS nebo odborné porotě, podívejte se na stránky www.czechsuperbrands.com.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist