Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
31.08.2021
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že oční ordinace Eiffel optic v Bělehradské ulici se bude 10.9.2021 stěhovat do oční ordinace v Ječné 6 na Praze 2. V případě dotazů nás kontaktujete na tel.: 224 913 173 nebo 222 512 668. Těšíme se na Vás!
TOPlist

Acuvue Oasys for Astigmatism

Publikováno dne 15.03.2018 od Marcela Matalová

PRODUKT: Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

Astigmatické neboli torické kontaktní čočky jsou speciálním druhem čoček, které jsou určeny pro korekci astigmatismu (refrakční vada způsobená nepravidelným zakřivením rohovky nebo čočky lidského oka), který způsobuje rozmazané vidění a špatné prostorové vnímání. Kromě klasické dioptrické hodnoty jsou tyto čočky opatřeny ještě parametry cylindru(CYL) a osy (AXIS).

Příznaky: pokud máte podezření, že trpíte astigmatismem, měli byste se objednat k očnímu specialistovi a absolvovat odborné vyšetření očí a zraku. Oční specialista použije speciální diagnostický obrázek, pomocí kterého zjistí směr zakřivení vaší rohovky. Rohovka s abnormálním tvarem způsobí, že některé osy na obrázku budete vnímat ostře a jiné naopak rozmazaně.

Torické čočky zakoupíte v našem e-shopu: OPTIKA

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist