AKTUÁLNĚ 15.08.2020 - Pobočky jsou OTEVŘENY. Zobrazit otevírací dobu »

Aby se brýle staly vaším oblíbeným doplňkem

Publikováno dne 15.09.2016 od Karolína Arnoštová

Samozabarvovací skla –jedny brýle za každého počasí

Představme si, jak by bylo příjemné, kdyby se naše brýle uměly přizpůsobit všem světelným podmínkám. Venku, v místnosti, při slunečném či zamračeném počasí, skla by se vždy zbarvila podle intenzity světla a naše oči by byly spolehlivě ochráněny před nepříjemným oslněním.

Co by mohlo být pohodlnější?

Dnes už tyto požadavky snadno splňují samozabarvovací skla.

Po celý den jsme neustále v pohybu a samozabarvovací skla nám dávají možnost zapomenout na to, že nosíme brýle.

Fotochromatické molekuly, které jsou rovnoměrně rozloženy v celé hmotě čoček, se aktivují ultrafialovým zářením slunečného světla, takže skla ztmavnou při přechodu z místnosti ven a rozjasní se při vstupu do místnosti tak, jak to vyžadují světelné podmínky.

Když nosíme samozabarvovací skla, můžeme se spolehnout na to, že rovnoměrné a reaktivní zabarvení brýlových čoček zajistí naším očím skutečný komfort.

Samozabarvovací skla poskytují kvalitní stupeň ochrany před slunečním zářením.

Antireflexní skla – nerušené vidění

Světla při dopadu na plochu brýlových čoček neprochází v plné intenzitě, ale část světla se odráží zpět. Tato zrcadlení vznikající na obou stranách čoček jsou vnímána jako rušivá, nepříjemná a vedou ke zhoršení vidění. S antireflexní úpravou dochází ke snížení nebo oboustrannému vyrušení odrážejících se rušivých paprsků.

Antireflexní úpravy jsou velmi důležité z estetického hlediska, neboť zvýšená propustnost umožňuje jasnější pohled do vašich očí.

Nerušené vidění je nezbytné při řízení motorových vozidel. Za svítání, při soumraku nebo v noci získáte za volantem více jistoty. 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist