Sledujte naši aktuální provozní dobu, jsme tu stále pro Vás. Zobrazit otevírací dobu »
Přijímáme zakázky, které budou hrazeny fakturou. více informací zde »
BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
18.05.2021
Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že ve dnech 20.5. - 28.5.2021 bude naše prodejna v SC Olympia Teplice z důvodu rekonstrukce dočasně uzavřena. Vaše zakázky si můžete vyzvednout na naší pobočce v Globusu Trmice. V případě dotazů nás kontaktujte na tel.: 601 337 201 nebo 607 084 922. Děkujeme za pochopení.
TOPlist

1 Day Acuvue TruEye 30 čoček

Publikováno dne 25.05.2019 od Štěpánka Koutníková

S mou oční vadou mi nezbývá, než závidět těm, kteří mohou nosit měkké kontaktní čočky.

Vynález profesora Wichterleho – hydrogelová pružná kontaktní čočky -  jim dává možnosti, o kterých si generace lidí se slabším zrakem mohly nechat jen zdát. Nejen, že jim dopřály úlevu od otlaků na nose a za ušima. Zbavily mindráků ženy, které za své, většinou nepříliš dokonalé, brýle styděly. Hlavní přínos čoček ale zaznamenali sportovci. Nošení brýlí determinovalo plavce, lehké i těžké atlety, milovníky míčových her i bojových sportů. Měkké kontaktní čočky jim nabídly komfort dobrého vidění a současně minimalizace rizika případného poškození oka.

Moderní silikonhydrogelové čočky jsou vysoce vzduchově propustné.

1 Day Acuvue TruEye Johnson & Johnson jsou vysoce kyslíkem propustné kontaktní čočky s vysokým obsahem vody – 46% a průměrem 14.2. Nechybí jim UV filtr a zvlhčující složky.

1 Day Acuvue TruEye Johnson & Johnson jsou určeny aktivním nositelům, kteří jejich komfortní technologii ocení při celodenním nošení, zejména jsou-li náchylní k syndromu suchého oka, podráždění a snadno unavitelným očím.

1 Day Acuvue TruEye Johnson & Johnson najdete mezi kontaktními čočkami v sekci Optika.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist