EIFFEL OPTIC ESHOPEIFFEL.CZ Pro ženy Pro muže Slevy a akce
Navštivte náš e-shop
Nabízíme přes 220 tisíc různých
produktů za skvělé ceny!
Osobní odběr ZDARMA
Oční ordinace
Potřebujete vyšetřit zrak?
Objednejte se do naší ordinace!
... 28 let s Vámi!
MENU

1-Day Acuvue TruEye (30 čoček)

Publikováno dne 28.11.2018 od Marcela Matalová

Rozhodujete se, zda-li máte investovat do brýlí, nebo si pořídit kontaktní čočky? Každý z nás je jiný a proto se každému líbí něco jiného, nicméně kontaktní čočky mají, při správném zacházení, nesporné výhody. Pokud si však netroufáte na kontaktní čočky, které se musí udržovat, zkuste nejprve tyto jednodenní.

Tyto kontaktní čočky mají skvělé vlastnosti, díky materiálu, ze kterého jsou vyroben. Silikonovo-hydrogelový materiál je doplněný o složku Acuve Hydraclear, které pomáhá kontaktní čočky zvlhčovat. Proto nebudete mít pocit suchých očí a taktéž tyto kontaktní čočky téměř nebrání přístupu kyslíku k očím. 1-DAY Acuvue TruEye jsou doporučovány především těm, kteří nosí kontaktní čočky celý den, trpí příznaky suchých a podrážděných očí a zajímají se o zdraví svých očí. 1-DAY Acuvue TruEye znamenají již nikdy červené a suché oči!

Kontaktní čočky nejsou ochranou proti UV záření. Čočky nezakrývají celé oko ani oční okolí, proto je ideální ochranou před škodlivým UV zářením kombinace kontaktních čoček a slunečních brýlí.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Naše další stránky
TOPlist