Webové stránky E-shop Pro ženy Pro muže Slevy a akce
Navštivte náš e-shop
Nabízíme přes 85 tisíc různých
produktů za skvělé ceny!
Osobní odběr ZDARMA
Oční ordinace
Potřebujete vyšetřit zrak?
Objednejte se do naší ordinace!

Značková kvalita Carl Zeiss

 

Zeiss zhotoví čočku podle Vašich potřeb

Přesvědčte se i Vy na vlastní oči a vyberte si ze široké nabídky nejmodernějších typů progresivních čoček a mnoha materiálů s různými přednostmi podle Vašich potřeb a přání.

Po čtyřicítce aktuální téma i pro Vás:

Progresivní čočky firmy Carl Zeiss

Kolem čtyřicítky začínají často první potíže při čtení. Měkká oční čočka ztrácí v průběhu života svou pružnost, a proto se nemůže tak lehce vyklenout, a tím upravit svou optickou mohutnost na blízko, což způsobuje problémy především při čtení.

Firma Carl Zeiss patří již mnoho let mezi vedoucí firmy při vývoji kvalitních progresivních čoček. To jsou brýlové čočky, které Vám umožní perfektní vidění na všechny vzdálenosti, od nekonečna až po čtení bez nepříjemných skoků.

To znamená, že pro všechny, kteří potřebují jedny brýle ke čtení a další na větší vzdálenost, jsou brýle ke čtení a další na větší vzdálenosti, jsou brýle s progresivními čočkami tím nejlepším řešením, neboť odpadá i nepraktické střídání brýlí.

BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
25.04.2017
Přijďte na akci pořádanou OC Chodov s názvem Unexpected Talks + VIP Shopping a využijte slevu 250 Kč na nezlevněné dioptrické obruby a sluneční brýle při nákupu nad 1 999 Kč.
Kontakt
Pro připomínky, dotazy nebo jiné komentáře k našemu zboží a službám prosím pište na
zakaznickyservis@eiffel..
Máte-li pro nás obchodní nebo jinou nabídku, směřujte ji na
marketing@eiffeloptic.cz
EIFFEL OPTIC, a.s.
Ječná 507/6
120 00 - Praha 2
IČ: 43873171
DIČ: CZ 43873171
TOPlist
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.