Webové stránky Optica Moda E-shop Pro ženy Pro muže Magazín Slevy a akce
Potřebujete vyšetřit zrak?
Objednejte se do naší oční ordinace!

Refrakční centrum

Potřebujete v metropoli či ve vašem městě kvalitní a rychlé služby refrakčního centra? Refrakční centrum eiffel optic patří k nejmodernějším zařízením svého druhu a používá jen vysoce kvalitní technologii, uznávanou světovými odborníky. Navíc zaměstnáváme tým kvalitních a profesionálních pracovníků, očních lékařů a optometristů s bohatými zkušenostmi v oboru.

Služby a výhody našeho refrakčního centra

 • odborná konzultace
 • vstupní vyšetření
 • aplikace kontaktních čoček
 • tým prvotřídních odborníků
 • špičková technika renomovaných značek
 • akční nabídky, výhodné ceny a slevy
 • okamžitá péče o klienty bez čekání
 • stoprocentní záruka kvalitních služeb a péče
 • ideální umístění v srdci Prahy a větších městech po celé ČR
 • služba Express Servis - dioptrické brýle do 1 hodiny
 • Zákaznický servis - bezplatné služby na pobočkách eiffel optic

Na oční vyšetření do Refrakčního centra

Refrakční centrum Praha a ostatní pobočky eiffel optic po celé ČR zaměstnávají specialisty v oblasti oftalmologie a kontaktologie, kteří vám provedou standardní oční vyšetření a měření zraku a navíc i speciální vyšetření na brýle a kontaktní čočky. Refrakční centrum Praha eiffel optic je vybaveno nejmodernější technikou pro měření geometrie oka, oční refrakce a měření nitroočního tlaku. Individuální přístup ke každému pacientu, zákazníkovi, našemu týmu umožňuje nejideálnější korekci vašeho zraku.

Nabízíme kontrolu zraku

V případě, že máte jakékoliv pochybnosti o správnosti dioptrických hodnot vašich současných brýlí či čoček, eiffel optic vám v rámci služeb refrakčního centra Praha nabízí kontrolní přeměření refrakce a korekce vašeho zraku.

Věřte našim službám, brýlím a čočkám

 Zejména vám doporučujeme kontrolní oční vyšetření u nás podstoupit v případě, že používáte jednorázové brýle ze supermarketu nebo drogerie. Tyto výrobky by měli sloužit jen jako nejnutnější náhrada v případě rozbití nebo ztráty dioptrických brýlí a rozhodně nejsou kvalitní zrakovou pomůckou na delší užívání.

Refrakční centrum – aplikace kontaktních čoček

V eiffel optic a jeho Refrakčním centru Praha a v dalších městech, vám budou odborně vybrány a aplikovány kontaktní čočky přesně pro vás a vašich potřeb a požadavků. Kontaktní čočky aplikujeme jak dospělým klientům, tak i dětem. Nabízíme vám komplexní servis péče o váš zrak.

Vyšetření u nás ihned také bez objednání!

V pobočkách eiffel optic pro oční vyšetření nepotřebuje doporučení vašeho praktického lékaře, nemusíte se objednávat, stačí pouze přijít na jednu z našich poboček, jejichž seznam najdete na našem webu, a my vás velice rádi vyšetříme a pomůžeme vám vybrat vhodné brýle pro vás. Těšíme se na vaši návštěvu.

Pobočky (33 po celé ČR)
Aktuality
11.11.2016
Oslavte s námi ve dnech 11. – 13.11. narozeniny Galerie Harfa! Ve slevové knížce naleznete kupón 10% slevu na nezlevněné dioptrické obruby a doplňky. Sleva nelze uplatnit na eshopu.
26.10.2016
V termínu od 4. - 16. 11. můžete využít slevu 10% na nezlevněné dioptrické obruby na pobočce OC Chodov. Slevový kupón naleznete ve SLEVOVÉ KNÍŽCE CENTRA CHODOV.
24.10.2016
Můžete se těšit na novou pobočku, kterou pro Vás otevřeme 10.11. v Hradci Králové v nákupním centru Aupark.
Kontakt
Pro připomínky, dotazy nebo jiné komentáře k našemu zboží a službám prosím pište na
Máte-li pro nás obchodní nebo jinou nabídku, směřujte ji na
EIFFEL OPTIC, a.s.
Ječná 507/6
120 00 - Praha 2
IČ: 43873171
DIČ: CZ 43873171
Společnost EIFFEL OPTIC, a.s. je vedená u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 9168.
TOPlist