Webové stránky E-shop Pro ženy Pro muže Slevy a akce
Navštivte náš e-shop
Nabízíme přes 85 tisíc různých
produktů za skvělé ceny!
Osobní odběr ZDARMA
Oční ordinace
Potřebujete vyšetřit zrak?
Objednejte se do naší ordinace!

Flexon - lehčí a pohodlnější dioptrické obruby

Buďte pružní

Rámečky Flexon jsou ty nejlepší, kterou jsou k dispozici, s nejpokrokovější technologií. Rámečky Flexon jsou trvanlivější, lehčí a pohodlnější, udržují si svůj tvar, lépe sedí.

Charakteristika Flexon

* Pružné: 10x pružnější

* Lehké: o 25% lehčí než konvenční kovové

* Trvanlivé: nezkroutí se, jsou odolné proti zlomení

* Odolné vůči korozi

Kov Flexon

Kov Flexon s pamětí je o 25% lehčí než standardní kovy, což znamená menší váhu na noše a na uších. Flexon také jemně stiskne hlavu, a tak pohodlně a bezpečně sedí. Protože si Flexon uchovává svůj pohodlný tvar, rámečky z Flexonu nevyvolávají dráždivý tlak a odření, které mohou způsobit rámečky, které špatně sedí.

Trvanlivější …

Flexon jsou trvanlivější. Malé nehody, které mohou způsobit, že standardní rámečky se ohnout nebo zlomí, se nestanou s Flexonem, protože se umí automaticky pružně vrátit do svého tvaru. Prosím, uvědomte si, že jestliže se Flexon stokrát dramaticky a opakovaně zkroutí, nakonec se může zlomit. Za skutečně všech podmínek normálního nošení se Flexon nezlomí, ani neztratí tvar.

Odkud Flexon pochází?

Kov s pamětí objevili náhodou před několika lety hutníci laboratoře válečného námořnictva USA. Hutníci vyrobili malé množství slitiny kovu v titanové hadici. Několikrát na ni uhodili kladivem, aby vyzkoušeli tvrdost, a tím se na kovu vytvořily zuby. Personál laboratoře nechal vzorek kovu se zuby na okenním parapetu, než šli na oběd. Když se z oběda vrátili, zjistili, že po vystavení polednímu slunci zuby zmizely. Kov si „pamatoval“ svůj původní tvar a vrátil se do něj. Dnes kov s pamětí Flexon nepotřebuje vysoké teploty, aby se vrátil do původního stvu.

BUĎTE IN, SLEDUJTE NÁŠ
facebook
Aktuality
01.01.1970
24. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2017 PODZIM, opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY v poprázdninovém týdnu 8. a 9. září 2017 Téměř čtyři stovky firem bude na stáncích nabízet spolu s odborníky své nejlepší a nejnovější produkty a předvádět na místě jejich užití. Návštěvníci si odnesou návody a inspirace pro zlepšení kvality pleti, mladistvější vzhled, nový účes, make-up i celkový outfit. I na našem stánku naleznete spousty typů a rad. Můžete si vyzkoušet a zakoupit brýle z široké nabídky plastových obrub. Zdarma Vám optometrista změří zrak. Nebo Vám poradíme při výběru kontaktních čoček, roztoků a nebo kapek. Vybrat si také můžete z široké škály barevných čoček.  Na stánku budete mít možnost si koupit za e-shopové ceny dekorativní kosmetiku z eshop.eiffeloptic.cz  Těšíme se na Vás Více informací o veletrhu: http://www.beautyexpo.cz/ 
Kontakt
Pro připomínky, dotazy nebo jiné komentáře k našemu zboží a službám prosím pište na
zakaznickyservis@eiffel..
Máte-li pro nás obchodní nebo jinou nabídku, směřujte ji na
marketing@eiffeloptic.cz
EIFFEL OPTIC, a.s.
Ječná 507/6
120 00 - Praha 2
IČ: 43873171
DIČ: CZ 43873171
TOPlist
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.