Webové stránky Optica Moda E-shop Pro ženy Pro muže Magazín Slevy a akce
Potřebujete vyšetřit zrak?
Objednejte se do naší oční ordinace!

Dioptrické brýle

Předepsal vám oční lékař dioptrie nebo se vám rozbily vaše staré brýle? Vyberte si nové značkové a kvalitní brýle v prodejnách eiffel optic! 

Dioptrické brýle - levně v prodejnách po celé ČR

U eiffel optic najdete široký sortiment dioptrických brýlí - stylové designové brýle, moderní i retro, značkové brýle, kvalitní a přesto levné brýle na sport.

Naše prodejny naleznete v rámci celé České republiky a ve všech větších městech jako je Praha, Brno, Ostrava a další.

Vybírat můžeze z těchto kategorií dioptrických brýlí:

4 důvody pro nákup dioptrických brýlí u eiffel optic

Express servis

V rámci Express servisu vám na pobočce změříme zrak, brýle vybereme a zhotovíme do 1 hodiny. Také jistě rádi využijete náš zákaznický servis, kde vám ZDARMA brýle vyčistíme či napravíme pokřivenou obrubu.

Dlouholeté zkušenosti na poli s optikou

Splňujeme evropské standardy

Námi nabízené dioptrické brýle jsou v souladu s českými a evropskými normami pro standardní nošení. Brýle od eiffel optic mají klasické rozměry dioptrických brýlí. Profesionální pracovníci naší firmy vám vyberou ty správné dioptrické brýle vzhledem k vaší oční vadě a typu vašeho obličeje.

Kvalitní brýle dioptrické – materiál a výroba

Obruby jsou vyrobeny ze slitiny, která neobsahuje žádné toxické látky, které by mohly způsobit alergickou reakci, nebo z plastu, který je vhodnější pro širší čočky. Čočky dioptrických brýlí jsou pak vyrobeny ze skla nebo z kvalitního lehkého polykarbonátu.

Cena dioptrických brýlí

Pořizovací cena dioptrických brýlí je u nás velmi příznivá. Díky tomu se naše levné dioptrické brýle a služby těší velké oblibě zákazníků. Jsme si jisti, že s naším servisem budete naprosto spokojeni.

  • Ke zvýšení vaší spokojenosti na našich prodejnách přijímáme platební poukázky: SODEX, BENEFIT PLUS, ACCOR SERVICES, UNIŠEK, BENEFIT SANTÉ apod. Zakoupíte tak optické brýle levně s výhodnými cenami.

Dioptrické brýle světových značek

eiffel optic vám přináší velké množství modelů luxucních dioptrických brýlí známých světových značek, např. Ray Ban, Prada, Gucci, Vogue, Dior, Guess, Armani, HUGO BOSS, Calvin Klein a další.

Mimo dioptrických brýlí vám nabízíme širokou škálu různých doplňků a příslušenství, které se vám k péči o vaše brýle hodí - čisticí spreje, pouzdra na brýle, šroubováčky a čistící hadříky.

Navštivte nás

Pokud potřebujete nové a levné brýle, neváhejte a přijďte do jedné z našich prodejen po celé ČR. Kamenné prodejny máme v každém větším obchodním centru.

Zeptejte se nás na cokoliv, co vám v oblasti optiky není jasné. Těšíme se na vás.

Pobočky (33 po celé ČR)
Aktuality
11.11.2016
Oslavte s námi ve dnech 11. – 13.11. narozeniny Galerie Harfa! Ve slevové knížce naleznete kupón 10% slevu na nezlevněné dioptrické obruby a doplňky. Sleva nelze uplatnit na eshopu.
26.10.2016
V termínu od 4. - 16. 11. můžete využít slevu 10% na nezlevněné dioptrické obruby na pobočce OC Chodov. Slevový kupón naleznete ve SLEVOVÉ KNÍŽCE CENTRA CHODOV.
24.10.2016
Můžete se těšit na novou pobočku, kterou pro Vás otevřeme 10.11. v Hradci Králové v nákupním centru Aupark.
Kontakt
Pro připomínky, dotazy nebo jiné komentáře k našemu zboží a službám prosím pište na
Máte-li pro nás obchodní nebo jinou nabídku, směřujte ji na
EIFFEL OPTIC, a.s.
Ječná 507/6
120 00 - Praha 2
IČ: 43873171
DIČ: CZ 43873171
Společnost EIFFEL OPTIC, a.s. je vedená u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 9168.
TOPlist